СПОРТ ТА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА В РЕГІОНІ

Черговий напівмарафон відбувся в Мукачеві Мукачівськими вулицями сьогодні пробіглося сотні людей.
Мукачівець Іван Черепаня серед переможців Кубку Західної України з паверліфтингу Вихідними в Тернополі проходив відкритий турнір Кубок Західної України з  по версії #WPRO.
Закарпатка Надія Дьолог виборола дві медалі Чемпіонату світу з фехтування на візках (відео) Наша справжня гордість – закарпатка Надія Дьолог – привезла із корейського міста Чхонджу дві бронзові нагороди Чемпіонату світу з фехтування на візках.
У парку Перемоги відбувся "Mukachevo MURPH Challenge" (відео) Змагання такого типу у Мукачеві проводили вперше.
19-річна дівчина на інвалідному візку підкорила Говерлу у День Незалежності (відео)) «Мрії здійснюються! Не здавайтесь, радійте кожній секунді і хвилині життя!», – ділиться емоціями в перші хвилини на вершині Говерли Надійка, мрія якої побувати в горах щойно здійснилася.
Мукачівець виграв півфінал  Чемпіонаті Європи з боксу серед школярів На юнацькому чемпіонаті Європи з боксу в Тбілісі залишилося провести по одному поєдинку в кожній ваговій категорії.
Мукачівець  школяр Вадим Петровський зайняв  четверте місце на Чемпіонаті Європи з шахів У Словаччині фінішував юнацький чемпіонат Європи. Українські хлопці та дівчата завоювали там 4 нагороди - 1 срібло і 3 бронзи.
Закарпатець отримав стипендію Президента України Володимир Зеленський призначив стипендії Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів.
У Мукачеві на розвиток спорту виділено майже 5 млн грн Рішення Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту м. Мукачева на 2018-2020 роки у новій редакції прийнято на сесії міськради.
Мукачівці перемогли на першості області із шахів У Виноградові 14 липня пройшла першість Закарпатської області серед збірних команд міст і районів з шахів.